...Recenze
Místní kultura [březen 2011]
Rozhovor s Lucií Pospíšilovou především o divadle HLAD.

Blog poutníka Hrocha [1. 12. 2010]
Je nám ctí, že při tom všem, co všechno poutník Hroch podniká a podporuje, si najde čas i na návštěvu divadla HLAD. A jak se zdá, tak k nám chodí rád.

 Letňanské listy [leden 2010]
Předvánoční představení 21. prosince 2009 v naší domovské čtvrti Letňany bylo příjemným zážitkem nejen pro nás, ale i pro všechny diváky, kterých se sešlo opravdu požehnaně. O tom, že se Parybovka líbila, svědčí i článek, který po Novém roce vyšel v místním měsíčníku.

 Sázavské listy [říjen 2009]
18. září 2009 jsme měli tu čest hrát na 9. ročníku soutěžního festivalu Voskovcova Sázava. V místních novinách vyšel článek "Voskovcova Sázava zahájena", kde je i několik zmínek o našem představení Kytice, protože právě naše divadlo bylo tím souborem, který celou přehlídku zahajoval. Na konci října jsme se do Sázavy vydali podruhé, tentokrát na vyhlášení výsledků. A nutno říct, že jsme neodjeli s prázdnou. Získali jsme cenu za nejlepší ženský herecký výkon (Lucka Pospíšilová za roli Bludičky a Panny), cenu za nejlepší mužský herecký výkon (Petr Mašín za roli Umrlce a Polednice) a nakonce cenu, která nám opravdu všem vyrazila dech - za nejlepší režii. Tu si po právu zaslouží celý kolektiv divadla, který u nás pravidelně zastupuje osobu režiséra.

Recenze Zbultran [15. 5. 2009]
Dojmy z našeho předstaevní Kytice, které na svém webu zveřejnil jeden z našich věrných diváků, který se skrývá po přezdívkou Zbultran.

 Deník Metro [14.4.2006]
Dne 14. dubna 2006 se v deníku Metro objevil tento článek. Snažili jsme se ve svých odpovědích aspoň ve stručnosti zformulovat to, co následovalo před vznikem samotného divadla HLAD, čím naše divadlo v současnosti je a jak se (doufejme) bude vyvíjet. Bohužel jsme byli dost limitováni délkou článku, a tak pevně věříme, že nám jednou bude věnována třeba celá stránka, celé noviny, celá knížka... no, dost fantazírování. Zatím jsme u jednoho malého článečku, kterého si ale i tak moc vážíme a děkujeme panu redaktorovi, že nás našel a rozhodl se s námi udělat rozhovor.